• ВООЗ: брудне повітря спричиняє кожну восьму смерть на планеті

  26/03 2014

  ВООЗ оприлюднила новий звіт, згідно з яким кожна восьма смерть на планеті спричинена брудним повітрям, що становить 7 млн. смертей щороку. Про це повідомляє Medical News Today. «Ризики, пов’язані із забрудненням повітря, зараз набагато вищі, особливо для розвитку серцево-судинних захворювань та інсультів», - зазначає Марія Нейра, директор депратемнту ВООЗ з питань громадського здоровя, навколишнього середовища та соціальних детермінантів здоровя.

  Детальніше...

 • Жінка після 60 років має удвічі вищі ризики захворіти на хворобу Альцгеймера, ніж на рак молочної залози

  20/03 2014

  Вважається, що чим старша жінка, тим вищий ризик вона має захворіти на рак молочної залози. Але з’явився звіт про нові дослідження Асоціації по боротьбі з хворобою Альцгеймера (США), у якому зазначається, що після 60 років жінка удвічі більше ризикує захворіти якраз на хворобу Альцгеймера, а не на рак грудей.   

  Детальніше...

 • ВООЗ: рак - головна причина смертності на планеті

  04/02 2014

    Сьогодні Всесвітній день боротьби з раком. У звіті «Рак у світі» за 2014 рік, який підготувало Міжнародне агентство ВООЗ з питань дослідження раку, вчені оцінюють масштаби росту захворювання на рак як загрозливі. За їхніми прогнозами світовий тягар раку зросте з 14 млн. нових випадків у 2012 році до 22 млн. протягом наступних 20 років.  

  Детальніше...

 • Ожиріння невпинно крокує планетою

  08/01 2014

  Невпинне збільшення кількості хворих на ожиріння у країнах, що розвиваються, стає у тяжким тягарем для системи охорони здоров’я, стверджують вчені з Великобританії. Автори нового дослідження «Раціони майбутнього» (Інститут зарубіжного розвитку) проаналізували чим харчуються люди у сучасному світі, встановили, що кожен третій дорослий у світі або вже хворіє на ожиріння, або має зайву вагу, та покритикували уряди країн за неефективні методи боротьби з ожирінням.  

  Детальніше...